Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Aktivní podzim

S příchodem podzimu rozhodně neplánujeme zalézt někam do tepla a pasivně očekávat příchod zimy. Ba naopak!

Čekají nás kurzy i workshopy Hormonální jógové terapie NOVĚ ZVLÁŠŤ PRO MUŽE!!! 

Škola pánevního dna opět v nabídce! Termín: 15., 22. a 29. 11. 2017, vždy 17 – 20 hodin /3 večery po 3 hodinách/

 

Čtvrteční jóga pokračuje dál pro začátečníky i pokročilé, Otevřeny jsou dvě lekce: od 17h a od 18h.

Jana nám udělala velkou radost a konečně se pustila do dětské jógy! Rádi u nás uvítáme všechny děti, které se chtějí hýbat a zdravě a vesele získat důležité návyky pohybu s starání se o své tělo. 

S Janou si můžete zpříjemnit dvě nedělní dopoledne při workshopech zaměřených na střed těla nebo předklony a zákony. Nebude chybět ani JALA NETÍ.

Děti i dospělé zveme na workshop Hula Hoop! Termín viz rezervace. Lekce dle potu účastníků, při nízkém bude jen jedna lekce smíšená, jinak krouží zvlášť děti a zvlášť dospělí.

Jedinečný seminář chystáme v úterý 3. 10. od 17h na téma aromaterapie v praxi. Pozvali jsme Kristínu Kapustovou, aby nám v podzimním pochmurném počasí nalila trochu oleje do života ;) Chcete mít přírodní lékárničku z těch nejlepších esenciálních olejů a hlavně vědět, jak je kdy a na co použít? Přijďte na seminář! Odnesete si mnoho informací, čichových zážitků a malý dárek. Seminář plánujeme opakovat v listopadu

Loona Dance i OM Chanting s Helli dále pokračuje, sledujte záložku rezervace, kde najdete aktuální termíny.

Hned první týden v září začíná kurz Pole Dance pro začátečníky! Navíc obnovujeme lekce Flexi! 45min protahování za 80Kč - viz rezervace. V rezervacích najdete i workshop s Adamem na posilování nejen pro tanečnice Pole Dance ;) 

V masérně se také objevují novinky. Můžete si přijít vyčistit tělo i mysl na kraniosakrální osteopatii nebo uvolnit fascie celého těla při cílené terapii. A umíme i další kouzla ;) Dále jsme zařadili do nabídky masáž Aroma Touch k celkovému uvolnění, na podporu imunity a vyladění organismu za použití esenciálních olejů DoTerra. A ještě máme jednu novinku v rukávu a tou jsou ajurvédské masáže pro ženy. Na nové techniky můžete uplatnit slevu 10%, řekněte si o ni ;)

Krásný podzim přeje tým RelaxMe :)