Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Ayurvédská masáž pro ženy

Dháta Snéhan masáž je opravdu ideální pro relaxaci i odpočinek, když vás něco trápí na duši, i když máte zdravotní obtíže. Nádherné a klidné prostředí, příjemná hudba, aromaterapie a maximální péče na Vás čeká přímo v Relax Me.

Ayurvédská olejová masáž celého těla má výborný lymfatický účinek, navozuje v těle rovnováhu, působí na všech sedm tkání v těle. Tato ayurvédská masáž je určena pro ženy, které touží po uvolnění, relaxaci a kvalitní péči o své tělo. Jde o velmi jemnou masáž, zaměřenou na detoxikaci a obnovu pokožky i těla. Je určena pro zbavení psychického a fyzického napětí, pozitivním dopadem je také posílení imunitního systému. Pomáhá při oživení výroby hormonů a hormonální soustavě. Klient na sobě může sledovat účinky masáže ještě několik dní po masáži.

Při masáži je hojně používán sezamový olej v bio kvalitě, který mírně prohřívá a je vhodný pro všechny ayurvédské konstituce. Dle přání klienta či aktuálních problémů jsou do něj přimíchány esenciální oleje, které umocní prožitek ze samotné masáže. 

Ke každému klientovi se přistupuje individuálně dle jeho přání a preferencí ohledně masáže i aromaterapie během ní. Masáž je zakončena masáží hlavy a obličeje bez oleje (v případě přání klienta je možno pokračovat i závěrečnou část s olejem). 

Délka masáže je 90 min, prosím neberte si na sebe drahé spodní prádlo (masáž je opravdu olejová), možnost vysprchování před masáží je v případně potřeby přímo v centru Relax Me.

Všechny používané produkty jsou od českých firem v bio kvalitě s certifikací CPK, protože když už chceme udělat něco pro své tělo, tak ať je to vždy v souladu s přírodou a s naší přirozeností.

90 min ... 1 290 Kč