Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Eminence

Éminence Organic Skin Care spatřila světlo světa před více než půl stoletím v maďarské vesničce nedaleko Budapešti, kde se ekologické a biodynamické zemědělství staly přirozenou součástí života. Oceňovaná a na výsledky orientovaná přírodní pleťová biokosmetika značky Éminence je založena na ojedinělém přístupu k pěstování těch nejlepších surovin, jež nám Matka příroda nabízí, ve spojení s padesátiletými znalostmi místních bylin, ovoce a zeleniny.
Objevte naši oceňovanou a na výsledky orientovanou produktovou řadu vyráběnou z přírodních, ekologických a biodynamických surovin.
Kosmetická řada Éminence Organic Skin Care nabízí vskutku výjimečný zážitek díky oceňovaným a velmi účinným ekologickým a biodynamickým přípravkům, které jsou natolik přírodní, že můžete rozpoznat čerstvou ovocnou dužinu i semínka a cítit vůni aromatických bylin. Společnost Éminence, jež byla založena v Maďarsku v roce 1958, zosobňuje více než půlstoletí mistrovství bylinářů i jejich znalosti staletími osvědčených, nepřekonatelných omlazovacích technik.
Éminence je velmi hrdá na to, že její výrobky nejsou testovány na zvířatech a že nejsou vyráběny z nešetrných chemických látek, jako jsou parabeny, minerální oleje nebo sulfáty. Filosofie značky je velmi prostá a přirozená a odpovídá moderní potřebě nalézt přírodní řešení péče o pleť.
Éminence je aktivním členem asociace Organic Trade Association (OTA), jež sdružuje severoamerické společnosti působící v odvětví ekologického zemědělství. Éminence je pyšná na to, že může nabídnout produkty, které splňují náročné požadavky nejvýznamnějších světových certifikačních orgánů, jako např. Ministerstva zemědělství USA (USDA), Biokontroll a Demeter International. Při výrobě používáme nejekologičtější postupy, naše farma využívá energii ze solárních a větrných zdrojů a v dohledné budoucnosti plánujeme zavést do naší laboratoře i geotermální vytápění.


PRODUKTY

Naši zákazníci okamžitě vidí i cítí rozdíl díky extrémně vysokému obsahu ovocných složek a tedy i velkému množství aktivních ingrediencí v kosmetických přípravcích značky Éminence. Vitamíny jsou obsaženy ve své nejpřirozenější a nejčerstvější podobě, čímž nabízejí dramatické výsledky, neboť semena, dužiny i slupky se vyznačují pozoruhodně silnými regenerativními a hojivými účinky, jež jim umí propůjčit jen příroda.
Kosmetická řada Éminence Organic Skin Care je používána v nejpřednějších rezortech, lázních i salónech po celém světě ke zkrášlení obličejů hollywoodských hvězd, ale i dívek od vedle. Přijměte naše pozvání a vyzkoušejte si na vlastní kůži oceňovanou a na výsledky orientovanou řadu přípravků vyrobených z přírodních, biodynamických surovin v nejvyšší bio kvalitě a přesvědčte se, co Éminence může udělat pro vás!


8 DŮVODŮ PROČ PRODUKTY ÉMINENCE PATŘÍ MEZI NEJKVALITNĚJŠÍ NA SVĚTĚ

Společnost Éminence je hrdá na to, že…

  1. byla kosmetickými profesionály zvolena nejoblíbenější řadou pleťové kosmetiky a také jedničkou v účincích na pleť v odvětví přírodního a bio lázeňství
  2. je vítězem Best of the Best Consumer Choice Awards – ceny udělované nejlepším produktům na základě volby spotřebitelů
  3. byla zvolena nejoblíbenější kosmetikou členy Mezinárodní lázeňské asociace (ISPA)
  4. její produkty neobsahují parabeny, laurylsíran sodný a jiné nešetrné chemické látky
  5. je členem Organic Trade Association, jež sdružuje severoamerické společnosti působící v odvětví ekologického zemědělství
  6. je držitelem certifikátů udělených organizacemi Demeter International, Biokontroll, Ministerstvem zemědělství USA (USDA-Oregon Tilth a USDA-ASCO)
  7. je vítězem ceny Green Award za nejlepší ekologické praktiky v odvětví
  8. její produkty jsou více než půl století vyráběny ručně, nejsou testovány na zvířatech a ani nejsou vyráběny masově

 

Více na: www.youtube.com/watch?v=MlxSUcX8uPo