Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Galvanické ošetření obličeje

Kosmetické ošetření Anti-Age produkty NuSkin za použití galvanického proudu a kyseliny hyaluronové.

Zachovejte pleti její krásu, mladí, svěžest a pevnost díky spojení nejmodernějších poznatků vědy a zázraků přírody.

Speciálně navržený nástroj ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II vám poskytuje schopnost udržet si mladistvě vypadající pleť tím, že se zaměřuje na stárnutí u jeho zdroje. Je malý, chytrý a mocný a využívá patentovaný samonastavitelný proud.

Galvanické ošetření zanechá vaši pokožku velmi vnímavou na určité látky potlačující stárnutí. Zjištění společnosti Nu Skin®, přihlášené k patentování, které je podloženo klinickým výzkumem, odhaluje, že pětiminutové ošetření galvanickým přístrojem může zlepšit dodávku klíčových látek až po dobu 24 hodin. 

Zkombinujte lázeňské výsledky s jedinečným vědeckým objevem ageLOC® a dosáhněte fenomenální pokožky, která bude způsobovat, že se každý bude ptát na váš věk.

Ošetření je vhodné provádět 1-2x týdně nebo nárazově den před akcí, kde chcete vypadat odpočatě a svěže.

Jak probíhá ošetření ?

Povrch patentovaného nástavce na obličej ageLOC® Face Conductor je zkonstruován tak, aby umožňoval pohyb produktu po a kolem drážkovaného vzoru, a efektivněji udržel gel v kontaktu s pokožkou.  Krouživými a vyhlazujícími pohyby respektujícími tok lymfy vmasírujeme jak čistící (1.krok), tak výživné (2.krok) látky hluboko do pleti, kam se při běžném nanášení nedostanou. Po každém kroku základního ošetření omyjeme zbytky gelů z obličeje, vše důležité je již v pokožce a působí. 

Masáž 

 • pro úvodní uvolnění je vhodným doplňkem galvanizace také manuální masáž. Lze ji provést pouze na obličeji nebo také hlavě. Její účinky jsou velmi uvolňující. Působíme tak celým ošetřením i na psychickou pohodu a harmonické naladění.
 • Více informací najdete záložce Indická masáž hlavy.

Očištění - příprava 

ageLOC® Gentle Cleanse & Tone: čisticí pleťová pěna a tonikum proti stárnutí. Jemně čistí, doplňuje a hydratuje pleť a připravuje ji tak na vstřebávání pokrokových látek proti stárnutí. Působí na přirozené zdravé pH pleti, pomáhá zadržovat její přirozenou vlhkost. 

1. Fáze 

 • Během před-ošetřovacího cyklu jsou přístroj ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II a před-ošetřující gel záporně nabity.
 • Tyto záporné náboje se navzájem odpuzují a protlačují tak před-ošetřující gel do pokožky.
 • Před-ošetřující gel na sebe váže nečistoty v pokožce.
 • Zvlhčení pleti zajišťuje kyselina hyaluronová, která pleť hydratuje a vypíná.

2. Fáze 

 • Během ošetřovacího cyklu jsou přístroj ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II i ošetřující gel nabity kladně.
 • Tyto pozitivní náboje se navzájem odpuzují, a tím pomáhají dodat blahodárné složky, včetně exkluzivní směsi ageLOC®, do pokožky.
 • Kladně nabitý přístroj přitahuje zbývající záporně nabité nečistoty z před-ošetřující fáze a odstraňuje je tak z pokožky.
 • Opět za použití kyseliny hyaluronové.

Sérum proti vráskám 

 • Opět za použití galvanické žehličky zapracujeme sérum do linií kolem rtů, nosu a očí. Pozdvihneme vnější část obočí, zjemníme vrásky na čele.

Tónovací krém 

 • K úplnému dokončení ošetření aplikujeme na pleť tónovací krém, který sjednotí tón pleti, zároveň pleť vyživuje a opět obsahuje Anti-Age složky, čímž zpomaluje její stárnutí. Na výběr máme ze dvou variant odstínu pro světlejší a tmavší nebo opálenější pleť.

Cena:

Základní čištění, dvoufázová galvanizace - cca 25min 500Kč

+ korekce vrásek 100Kč

+ tónovací krém s Anti-Age a ochranou proti slunci 100Kč

+ jemná masáž obličeje cca 10min 100Kč

+ uvolňující a relaxační masáž hlavy cca 10min 100Kč

= kompletní lázeňské ošetření cca 60min 900Kč

Permanentka na 10 základních ošetření za 4500Kč platí 3 měsíce.

Balíček 3x kompletní ošetření 2100Kč platný 3 měsíce.

Akce na září :

Při koupi permanentky na Galvanické ošetření pleti - 10 základních ošetření hloubkového čištění a vyživení pleti spolu s účinky proti stárnutí za 4 000 Kč.

Navíc sleva 50% na ošetření proti vráskám a tónování pleti.

Prvních 5 klientů obdrží k permanentce kyselinu hyaluronovou ve spreji v hodnotě 476 Kč navíc zdarma jako dárek