Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Galvanické ošetření těla

Lázeňské ošetření galvanickým proudem se složkou ageLOC® proti stárnutí pokožky je určeno k použití na pažích, dekoltu, spodní části břicha, hýždích a stehnech.

Účinky:

  • pozitivně působí na podkožní lymfatický systém,
  • zlepšuje odvod odpadních látek,
  • pokožku hydratuje a vyhlazuje.

Indikuje se na povislou kůži na pažích, břichu i vnitřních stranách stehen způsobenou rychlým zhubnutím nebo ztrátou elasticity v důsledku stárnutí pokožky, na povolenou kůži břicha po porodu nebo pro vyhlazení dekoltu.

Stárutí pokožky

S rostoucím věkem se produkce stavebních bílkovin v pokožce začíná zpomalovat, zatímco přítomnost enzymů, které tyto stavební bílkoviny rozkládají, se začíná zvyšovat. To vede k horší struktuře, snížené elasticitě pokožky a výsledkem je povislá kůže nebo ztráta tvaru. Zásoby podkožního tuku se v klíčových oblastech, jako jsou boky, stehna, hýždě, horní část paží a spodní část břicha vyboulí a způsobí větší zjevnost celulity, tzv. pomerančové kůže.

Galvanické ošetření

Galvanické ošetření používá základní princip přitahování a odpuzování ne/souhlasných nábojů stejně jako je tomu např. u magnetických pólů. Gel obsahuje klíčové složky, které nesou stejný náboj, jenž je nastavený na žehličce. Odpuzování stejných nábojů „tlačí“ produkt do pokožky a usnadňuje tak dodání klíčových složek. Použití galvanické žehličky spolu s originálním gelem a následné ošetření krémem Vám poskytne kompletní přísun nejlepšího množství anti-ageingových přísad.

ageLOC® Galvanic Body Trio

je komplexní ošetřující systém společnosti NuSkin, který se zaměřuje na stárnutí u jeho zdroje, přináší mladistvý vzhled těla a napomáhá k dosažení štíhlejšího a lépe tvarovaného vzhledu.
Obsahuje nový ageLOC® Galvanic Body Spa, tzv. galvanickou žehličku, a dva pokročilé anti-ageingové produkty péče o tělo, které přispívají ke štíhlejšímu, hladšímu a pevnějšímu vzhledu a pro podporu zdraví a mladistvosti pokožky. Jedná se o patentovaný gel a tělové mléko, ageLOC® Body Shaping Gel a ageLOC® Dermatic Effects.

Žehlička - ageLOC® Galvanic Body Spa

je opatřena pulsujícím galvanickým povrchem, který pomáhá stimulovat pohyb tekutin, odstraňovat nečistoty z pokožky a dodává jí potřebnou energii. Přímý galvanický proud zlepšuje osmotický tok a pomáhá tak při dodávání klíčových přísad do pokožky. Pulsující proud zlepšuje vibraci tekutin a podporuje zdravý krevní oběh. Spolu s ageLOC® Body Shaping Gel i ageLOC® Dermatic Effects vyhlazují známky celulity a zlepšují pevnost pokožky. Tato kombinace poskytne kompletní přísun anti-ageingových přísad pro Vaši pokožku. Ošetřená partie je na pohled štíhlejší, hladší a pevnější a to již po několika ošetřeních.

Gel - ageLOC® Body Shaping Gel

je formulován s přísadami ageLOC®, které se zaměřují na základní zdroje stárnutí a postarají se o štíhlejší, hladší a pevnější vzhled pokožky. Gel je specificky navržen tak, aby pomohl pokožku osvěžit, očistit a dodat jí energii, zatímco redukuje viditelné známky stárnutí jako jsou povislá kůže, vrásky nebo celulita.

Tělové mléko - ageLOC® Dermatic Effects

je denní vysoce hydratační tělové mléko. Zvyšuje buněčnou obnovu pokožky, hydratuje ji a navrací jí její pevnost, jemnost, hladkost a přirozený zářivý vzhled. Obsahuje technologii pro okamžité rozptýlení světla, což napomáhá zlepšení celkového dojmu.

kyselina hyaluronová

se přirozeně vyskytuje v kožní tkáni, má hojivý účinek, podporuje pružnost pleti a umí ji maximálně hydratovat. Její molekuly výborně vážou vodu a zaručují tak dlouhodobou hydrataci. Pleť se díky ní vyplní a působí svěže a hladce. S věkem kyseliny hyaluronové v tkáni ubývá a proto je vhodné ji pravidelně doplňovat.

Průběh ošetření

Před začátkem procedury je vhodné nejprve ošetřit pokožku za pomoci peelingu, který ji zbaví nečistot, aby následně aplikovaný gel lépe přijímala. Partii následně omyjeme, naneseme gel a řádně jej rozetřeme. Gelová struktura se postará o příjemné klouzání žehličky po pokožce. Žehlíme 5 min a průběžně dostřikujeme kyselinu hyaluronovou, aby gel nevysychal. Žehlení můžeme opakovat až 6x, kdy už pouze využíváme kyselinu ke zvlhčení a gel více zapracováváme do pokožky. Nakonec vmasírujeme tělové mléko. Proceduru je vhodné absolvovat 1-3x týdně. Viditelné zlepšení již po několika ošetřeních, lepší pocit z pokožky již po první návštěvě!

Cena:

  • dekolt - peeling, 3x5min, jemná masáž tělovým mlékem 20min - 250Kč
  • paže - peeling, 2x2-3x5min, jemná masáž tělovým mlékem 25-35min  - 300-350Kč
  • břicho - peeling, 4-6 x 5min, jemná masáž tělovým mlékem 25-35min -  300-350Kč
  • hýždě - peeling, 2x2-3x5min, jemná masáž tělovým mlékem 25-35min -  300-350Kč
  • stehna - peeling, 2x2-3x5min, jemná masáž tělovým mlékem 25-35min - 300-350Kč

Zvýhodněná permanentka na 10 ošetření za 2500Kč platí 3 měsíce.