Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Indická masáž hlavy

Tradiční indická masáž hlavy je jednou z ayurvédských technik k uvolnění napětí. Působí blahodárně na psychiku i tělo člověka. Při masáži můžete zapomenout na všechny úzkosti, strachy a špatnou náladu stejně jako na ztuhlé svalstvo na krku nebo různá pnutí v oblasti hlavy.
Zaměřujeme se na stimulaci nervových zakončení, kterých je v oblast hlavy velké množství. Proto masáž hlavy pomáhá odstraňovat poruchy spánku, navozuje pocit duševní pohody a celkově harmonizuje organizmus. Odstraňuje únavu, zlepšuje koncentraci, při pravidelném provádění zmírňuje bolesti hlavy a průběh migrén. Vhodná je také pro přetížené oči ze sledování monitoru, dlouhého čtení nebo po dlouhé jízdě autem. Její účinky ocení i studenti, hlavně v období zkoušek.

Při masáži masírujeme vlasovou i obličejovou část hlavy, šíji a uši, přidává se i částečná masáž paží a rukou, případně celých zad. Masáž uší lze vynechat.  Tradiční indická masáž hlavy se provádí vsedě, zpravidla bez použití olejů. Avšak je možné přidat do vlasů kokosový olej pro jejich vyživení a zlepšení kvality vlasové pokožky. Jeho použití doporučujeme, pokud nemáte rádi zvuk šustění vlastních vlasů. Na obličej je vhodnější tzv. marocké zlato - arganový olej v bio kvalitě, který vyživuje pleť, působí pozitivně proti stárnutí pokožky a vyhlazuje vrásky.

  • Basic - Vlasová a obličejová část, šíje, uši - 30 min / 450 Kč
  • Klasik -  Vlasová a obličejová část, šíje, uši, paže - 45 min / 550 Kč
  • Beauty -  Vlasová část, šíje, uši, extra masáž obličeje - 45 min / 600 Kč
  • Royal -  Vlasová část, šíje, uši, paže, extra masáž obličeje - 60 min / 800 Kč