Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Jana Ondo

Ve svých lekcích propojuji tradiční jógu s moderními fyzioterapeutickými postupy.

Jógu jsem si zamilovala v roce 2007 protože mi pomáhala ladit mou za perfekcionismem se honící mysl.

 Během mého třináctiletého vztahu s jógou jsem si prošla jejími různými směry a pojetími. Absolvovala si pestrou škálu lektorských kurzů, workshopů a individuálních lekcí.

To nejlepší co jsem se za 12 let praxe naučila nabízím Vám <3

 

Výrazně mě ovlivnilo a obohatilo zranění kolen, které souviselo s mými fyzickými dysbalancemi a s velmi častou, ne vždy korektní, jógovou praxí. Zranění mě motivovalo k hlubšímu pochopení fyzických struktur těla a principů zdravého pohybu, které ráda předávám dál prostřednictvím svých lekcí.

 

Jógu vnímám jako celoživotní cestu a jsem nesmírně ráda, že ji s Vámi mohu sdílet formou individuálních, skupinových, firemních lekcí a jógových kroužků pro děti. 

 

Mezi mé milé a inspirativní učitele patří Jiří Čumpelík a Lenka Oravcová, od kterých si odnáším propojení jógy a moderních fyzio metod, precizní nastavování pozic a aplikaci principů zdravého pohybu v pozicích, Lucie Königová mne inspiruje svou hravostí v lekcích a Barbora Hu svým pojetím čakrajógy a vhledem do jógové filosofie.

V dětské józe me mne nejvíce inspirují Hanka Luhanová, Tereza Dědková, Jaruška Sedláčková a Iveta Hanušová, které lektorují / nebo lekorovali v České asociaci dětské jógy.

Velkým učitelem a zdrojem inspirace je pro mě také má osobní jógová praxe a to nejen ta na podložce a moji báječní klienti.

 

https://janaondojoga.webnode.cz/