Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Martina T. Tesaříková

Jsem absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, kde jsem se začala vzdělávat jako budoucí specialista na daně, ovšem v průběhu studia jsem si své znalosti na škole rozšířila o učitelství, které mě pohltilo a začala jsem pracovat s dětmi a mladými lidmi. 

Tento zájem mě přivedl k tomu, že s kolegyní Monikou Hoop jsme založily značku Hoop Funny a věnujeme se aktivitám pro děti, které jsou zaměřené na cvičení s obručí známé jako hula hoop. Pořádáme letní tábory, vedeme kroužky v základních školách, věnujeme se dětem od 4 do 18ti let i dospělým. Nejednou se s námi můžete setkat v Relax Me a roztočit to také. 

Obecně jsem považována za věčného studenta, takže se neustále něco učím. Protože svůj život žiji na plno, sama jsem si brzy uvědomila, jak důležité je starat se o sebe a pečovat o své tělo. Na tento vnitřní popud jsem absolvovala kurz alternativní medicíny (ayurvédy) spojený s masérskou praxí a kurz týkající se znalosti přírodních kosmetických produktů. Ale všechny nabyté vědomosti a zkušenosti si rozhodně nechci nechat pro sebe, proto v Relax Me rozšiřujeme masérské služby o úžasnou ayurvédskou masáž celého těla.

2017 - Kurz ayurvédy (teorie, strava, masáže)

2017 - Kurz Nobilis Tilia - přírodní kosmetika - znalost produktů