Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Masáže Šárka

Masírujeme od pondělí do čtvrtka v odpoledních hodinách dle předchozí domluvy. Ve středu je možnost masáží během celého dne. Rezervace na tel.: 724 359 468 (Šárka Kučerová).

V červenci a srpnu masírujeme pouze ve čtvrtek 15-21h bez objednání, případně další termíny dle domluvy na tel. č.: 724 359 468. (Pokud hovor nepřijímáme, zavoláme obratem zpět.)

 

Chcete si užít opravdovou relaxaci v luxusním prostředí? V RelaxMe na Vás čekají přírodní materiály, příjemná vůně, teplo a tlumené světlo i plápolající plamen svíček. K masážím používáme pouze přírodní oleje za studena lisované v bio-kvalitě především české výroby. Olej pečuje o Vaši pokožku a zanechá ji odpočatou a hebkou. Nezanáší póry, nezatěžuje Váš organismus, naopak má pozitivní účinky na celé tělo. Přijďte a nechte se hýčkat nejrůznějšími technikami, které naše wellness centrum nabízí.

 

Rozhodli jste se využít blahodárných účinků našich masáží? Rádi Vás přivítáme. Pokud nemáte s masážemi mnoho zkušeností, zkuste si pročíst následující řádky, abyste se mohli připravit a nic Vám poté nebránilo si vše plně vychutnat.

Než půjdete na masáž, je dobré se osprchovat, aby mohly lépe působit přírodní oleje na Vaši pokožku. Můžete využít sprchy v našem centru. Snězte něco lehkého, napijte se nejlépe vody, ovocného nebo bylinného čaje. Nápoje podáváme vždy po masáži a necháme Vás ještě chvilku na lehátku v klidu relaxovat.

Nebojte se nám říct o svých potížích a omezeních, dokážeme s nimi pracovat.

Pokud jste těhotná nebo v šestinedělí, máme masáže přímo určené pro těhotné ženy.

Trpíte-li křečovými žilami na nohách a chcete si přesto vychutnat masáž nohou, zvolte manuální lymfodrenáž.

Máte pocit, že na Vás „něco leze“? Přijďte na medovou detoxikační masáž, která Vám uleví a nabudí obanyschopnost Vašeho těla.

Pro naprostý relax doporučujeme aromatické masáže nebo energetickou Breussovu masáž. Chronické potíže s držením těla odstraníme pomocí Dornovy metody. Máme procedury, které se úspěšně zabojují s celulitou a oteklými nohami.

Chceme, abyste si průběh masáže a její účinky co nejvíce vychutnali a s jejich výběrem Vám kdykoli rádi poradíme. Přijďte a užijte si proceduru plnými doušky!

MÁTE MOŽNOST ZAKOUPIT SI PERMANENTKY I NA SVOU OBLÍBENOU MASÁŽ - 10 masáží + 1 ZDARMA !