Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Na vlně předklonů a záklonů

Přijďte si zacvičit se školeným FISAF Instruktorem Hathajógy Janou Macháčkovou. Workshop bude veden v rámci konceptu Iyengar jógy v jednotě s citlivě propracovanými návody zaujímání poloh postavených na principu Spiraldynamik® (anatomicky podložený koncept trojrozměrného držení a pohybové koordinace lidského těla).
 
Workshop: „NA VLNĚ PŘEDKLONŮ A ZÁKLONŮ“                                          
Termín: neděle  5. 11. 2017 od 9:00 do 11:30
 
V rámci workshopu si projdeme variace záklonových a předklonových pozic, neboť patří určitě k sobě. Záklonové pozice otevírají hrudník, čímž posilují sebejistotu, mají tak výrazný vliv na psychiku. Na fyzické úrovni protahují páteř a uvolňují zádové svaly a mají pozitivní vliv na trávení, stimulují nervový systém, odstraňují bolesti hlavy, stres a napětí a v neposlení řadě  dodávají energii.  Je potřeba je cvičit s lekností a opatrností v závislosti na svatu naší  páteři. Výhodou je, že každá pozice má svoji lehčí i těžší variantu, takže každý si vybere tu svoji pozici, která mu nejvíce vyhovuje.
Oproti tomu předklonové pozice zpevňují a protahují páteř, vyrovnávají záklonové pozice, ale také vedou k pokoře. Celkově nás vedou přijímat věci tak jak k nám přicházejí. Předlonové pozice patří spíše k relaxačním asánám a jsou vhodné pro velmi aktivní lidi, kteří podléhají stresu dnešní doby.
 
Workshop je vhodný i pro jógové začátečníky!
 
Předběžný harmonogram:
9:00 – 9:15 Zklidnění a protažení
9:15 – 10:15 Průpravné cvičení a příprava na ásánovou praxi
10:15 – 11:15 Sestava záklonových a předklonových pozic (každý si najde svoji variantu dle svých možností)
11:15-11:30 Závěrečná relaxace

Istruktor: Jana Macháčková 

Cena: 250 Kč   
Kapacita: 8-12 osob
 
Rezervace je nutná přes rezervační systém studia RelaxMe nebo na e-mailu: machackova.jana@atlas.cz.  Přihlášky a platby záloh nejpozději do 2. 11. 2017. Záloha 100Kč je vratná pouze v případě rušení WS pro nenaplnění minimální kapacity.