Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

OM Chanting

Termíny:

  • Viz rezervace
  • Info u Helli

Vstup za dobrovolný příspěvek na poskytnutí prostor.

Harmonie těla, mysli a ducha...

...pomoc lidstvu prostřednictvím OM

Zažijte OM Chanting mocnou skupinovou harmonizační techniku, kterou představil dnešnímu modernímu světu Sri Swami Vishwananda. Prostřednictvím prvotního zvuku stvoření - OM můžete najít klid a radost v životě. Navraťte zpět harmonii sami sobě, přírodě i celému světu.

Zvuk a vibrace jsou samotnou esencí stvoření. OM je prvotní zvuk, který tvoří a prostupuje celé univerzum. OM je největší vibrací, které může být použito ke znovunastolení rovnováhy v těle.

OM Chanting harmonizuje různé úrovně - fyzickou, mentální, emocionální a duchovní. Transformuje naši negativitu v pozitivitu.

Zpíváním OM v rámci specficky uspořádané kruhové formaci lidí jsou harmonizační procesy zesíleny a to prostřednictvím sladění rozdílných vibrací v našem těle. Tato vibrace je přínosem nejen pro přímé účastníky, ale i pro další lidi, místa a životní prostředí. V současné době je po celém světě více než 1 000 OM Chantingových kruhů.

OM Chantingové kruhy přinášejí pozitivitu a prosvětlují města po celé planetě Zemi. Připojte se ke kruhu a zažijte OM Chanting na vlastní kůži. Povzneste se a vyzařujte své vnitřní světlo.

Vaše Helena Novotná

Více informací na tel.: 723 364 350 nebo emailu hellino@seznam.cz