Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Petra Havelková

Narodila jsem se v roce 1976 a kosmetické praxi se věnuji od svých 15-ti let.
Nikdy pro mě nebylo snadné nacházet svoji životní cestu, neboť v dnešním světě se člověk lehce ztratí, ale nejvíce jsem se našla v hledání a nacházení souvislostí a vnímání celku jako takového. Baví mě studovat  vzájemné propojení  těla a mysli. Baví mě pozorovat , jak ovlivňuje naše životy to jak žijeme, jak se chováme k sobě, ke svému tělu, jak se stravujeme, jaké máme vztahy, jakou máme práci, v jakém prostředí žijeme, jak přemýšlíme a zda naplňujeme svůj potenciál. 
Při své práci, kladu na všechny tyto aspekty života velký důraz, neboť  všechno souvisí se vším. Naše pleť je jedno velké zrcadlo našeho života.
A proto celý život mne vede k činnosti, která pro mne bude mít vyšší smysl. Ve které zhodnotím svoje schopnosti a talent, a která také bude mít pro mne důležitý přesah. Hodnotu pro někoho dalšího a vnitřní naplnění pro mne. Tím se stala moje práce, díky které Vám můžu s láskou předávat své zkušenosti v péči o pleť, tělo i duši. V mém ošetření zažijete pohlazení, pocítíte všemi smysly mocné účinky přírody a odnesete si příjemné  uvolnění. 
Miluju běh, přírodu , jakékoliv sporty v přírodě a pohled se na svět z výšky.