Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Početí a těhotenství

Velmi důležitým prvkem v podpoře otěhotnění je nejen zdravé tělo, ale i spokojená duše a vyrovnané emoce. Na skupinové lekce na podporu početí jsou zvány všechny ženy, které přemýšlí o otěhotnění, nebo ty které to již nějaký čas zkouší a těhotenství se přesto nedostavuje.

Alternativní pojetí lekcí na podporu početí se bude zaměřovat nejen fyzicky, ale i v úrovni psychosomatické a emoční. Společným cílem všech zúčastněných bude rovnováha těla i duše. Z fyzických aktivit budeme využívat prvků práce s pánevním dnem a metody Ludmily Mojžíšové. Z roviny psychosomatické se zaměříme na prvky, které nejen pánevnímu dnu, ale i celému tělu dodají energii. Do budoucna přidáme prvky akupresury a shiatsu masáží. V rovině emoční se zaměříme na pocity. Už jen zjištění, že podobný problém má mnoho jiných žen, setkání s nimi a společné sdílení a vyměňování zkušeností může být obrovskou podporou. Možná si uvědomíte, že problém s otěhotněním je někde hlouběji…Pro uvolnění mysli budeme používat techniky automatické kresby, tělové svíce, meditace či tanec….

Na lekce na podporu početí a cvičení podle Mojžíšové se individuálně domlouvejte s lektorkou Helli Novotnou na tel.: 723 364 350

Na cvičení si s sebou vezměte pohodlné oblečení /tričko a legíny/.

1 lekce 75 min / 120,-Kč    
permanentka na 10 lekcí / 1000,- Kč  

Pro podporu otěhotnění můžete využít fyzioterapii včetně konzultace s lékařem - specialistou.

Dále Vám nabízíme Dornovu metodu a pro těhotné Lymfodrenáže dolních končetin nebo Intuitivní těhotenskou masáž.

Uvolnit své tělo a připravit jej na porod můžete při lekcích Tance pro těhotné s Helli Novotnou.