Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Podzimní DETOX - plíce a tlusté střevo

Období podzimu je v souladu s cykly přírody ideálním obdobím na detoxikaci organismu. Právě v tomto období je naše tělo přirozeně nastaveno na uvolňování všeho, co už víc nepotřebujeme, co nám už víc neslouží. Pokud se potřebujeme zbavit nadbytečných kilogramů nebo emoční / mentální / psychické zátěže, toto období je na to nejvhodnější.

Období podzimu vytváří prostor pro hodnocení, plánování a úklid v našem životě. Na podzim se máme rozhodovat, protože na podzim končí cykly. A proto je vhodné na podzim třídit věci. Žádné jiné období na to nemá takové předpoklady. Rozhodujeme se, co si ponecháme, a co zahodíme. Zbavujeme se nepotřebných věcí (materiálních i mentálních), aby zůstalo místo na to, co zůstat má.

Na tomto workshopu se zaměříme na pozice, které výrazným způsobem zlepšují proudění životní energie v meridiánech orgánů nejvíce aktivních v období podzimu. Orgánů, které potřebují nejvíce vyživit a podpořit: plíce a tlusté střevo. Tyto orgány odpovídají v těle nejen za trávení a rozklad potravy, mají vliv i na kvalitu dýchání, čistotu naší pokožky, a přímo ovlivňují náš imunitní systém.

Přijďte se dozvědět více, přijďte se inspirovat. Co všechno vás čeká?

- Charakteristika elementu KOV, dráhy plic a tlustého střeva
- Co způsobuje jejich oslabení a co je naopak harmonizuje
- Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě
- Stravovací doporučení pro toto roční období
- Jin jóga a sestava na zprůchodnění životní energie
- Speciální body, které nám pomůžou překonat nástrahy 
- Tipy na detoxikační očisty těla i mysli
- Shiatsu - uvolňující masáž

Podíváme se na body na chronická onemocnění plic - bronchitidy, kašel, dotkneme se kožních onemocnění - ekzémů i lupénky, zmíníme poruchy trávení - zácpy, spazmy, střevní koliku a věnovat se budeme i depresím.

Seminář se skládá ze dvou částí: v první cca 90 min. se uvolníme v pozicích jin jógy. Ve druhé si po krátké přestávce budeme povídat a dopřejeme si uvolňující masáž a ošetření bodů, které se naučíme.

Doprovázet vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka Jin jógy.

"Jin jóga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle vlastních představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi. "

CO S SEBOU?

- Pohodlné oblečení
- Dobrou náladu

Kapacita je omezená. Bude nás max. 12-16. Místo je rezervováno uhrazením celé částky převodem na účet 8070736001/5500. Do poznámky uveďte své jméno, datum a kontakt. 

Cena: 450 Kč (při platbě do 10.11.2018)
Cena: 550 Kč (při platbě po 10.11.2018)

Přihlášky: kajanova.silvia@gmail.com anebo na č. 602 650 567. 

Těším se na Vás! 
Silvia