Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

RITUÁL PĚTI TIBEŤANŮ s Veronikou Petrovou - jak získat energii, očistit tělo a zůstat vitální

Veronika Petrová

Veronika Petrová je původním povoláním herečka, což také ve svém poslání a projektech využívá. V současnosti pracuje jako koučka, moderátorka a lektorka Pěti Tibeťanů. Má svůj projekt pro rozvoj lidského potenciálu s názvem Šťastná mysl.  Odmalička pracuje se svým vnitřním světem, který také neustále rozvíjí. Vizualizace, práce se sny, podvědomím, energií, mindfulness, meditace, práce s myslí a duší, to vše je jí vlastní a díky této práci na sobě se ve svém těle, mysli a duši cítí čím dál tím lépe. Tyto životní poznatky, které v životě nasbírala, rovněž díky cestování po celém světě a pobytech v buddhistických chrámech a v deštném pralese, nyní předává těm, kteří se také chtějí naučit, jak více pracovat sami se sebou a jak rozvíjet svoje dary, talenty a potenciál.

www.stastnamysl.cz, www.veronikapetrova.cz


 

WORKSHOP - RITUÁL PĚTI TIBEŤANŮ s Veronikou Petrovou - jak získat energii, očistit tělo a zůstat vitální

 

Pět Tibeťanů je prastará technika pro znovunalezení vnitřní síly, která pomáhá srovnávat energie v těle, harmonizuje čakry a s stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí. Traduje se, že cvičení pochází z kláštera v Tibetu, kde mniši věřili, že tato sestava je tajemstvím věčného mládí.

Jedná se o sestavu pěti cviků (ritů), které mají blahodárné účinky pro tělo a zlepšují tak fyzickou i psychickou kondici člověka.

Hlavní účinky pravidelného cvičení:

otevření a podpora čaker (energetických center těla)

navození klidu a optimismu

pomáhá k nalezení duševní rovnováhy

dodává vitalitu a životní energii

pomáhá odstranit některé bolesti, jako třeba hlavy, zad či kloubů

snižuje svalové napětí

pozitivně ovlivňuje zažívání a vyvolává čisticí účinky

Pro koho je technika určena?

Pro každého, kdo se chce naučit, jak si pomocí pěti jednoduchých cviků zlepšit svou fyzickou i psychickou kondici a zajistit si „věčné mládí“. Workshop je vhodný i pro úplné začátečníky.

Co si odnesu?

Naučíte se sestavu pěti jednoduchých cviků, které pak budete schopni cvičit samostatně doma.

Přihlášení

Cena kurzu je 1 500 Kč. Přihláška na kurz je platná až po jeho zaplacení.