Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Seminář 5-ti elementů: Země

V cyklu 5 elementů, fáze ZEMĚ zaručuje rovnováhu. Rovnováhu mezi dvěma protichůdnými silami. Je to období propojené s výživou, VÝŽIVOU vyváženosti. 

Výživa se odehrává na několika úrovních. Na duševní úrovni se pozná tím, jak dokážeme strávit stresující situace, jak dlouho nám něco leží v žaludku. Na emoční úrovni, jak jsme schopni dávat a přijímat lásku, vřelost, pozornost.

Orgány spojené s elementem Země jsou Slezina – Slinivka a Žaludek a jejich schopností přeměny a přenosu, síly a vitality, pružnosti i energie, myšlení i soustředění se, studia a učení se nazpaměť. Překvapivě úzce je propojena nedostatečná chuť k jídlu, trávení a přijímání potravy se složitou analýzou myšlenek a informací.

Z oslabení Sleziny/Slinivky vychází nadýmání, pocit přeplněnosti, zácpy a na intelektuální úrovni myšlenkový zmatek, závislosti a fyzické i duševní strádání a nestabilita. Může se projevovat neustálým/stravujícím strachem o děti, blízké a popřením/nevnímáním vlastních potřeb. Nedostatek Země oslabuje člověka vzchopit se a pomoci si sám.

V harmonické emoční a energetické rovině je Země propojená s radostí, hojností a energií. Dozrávají nám plody díky energii léta - tepla, lásky, světla.

Přijďte se dozvědět více, přijďte se inspirovat. Co všechno vás čeká?

- Charakteristika elementu Země, dráhy žaludku, slinivky a sleziny.
- Co způsobuje jejich oslabení a co je naopak harmonizuje. 
- Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě.
- Stravovací doporučení, jaké chutě má Země ráda.
- Jin jóga a sestava na zprůchodnění životní energie. 
- Trávící potíže - co je způsobuje a jak jim předcházet.
- Seznámíme se s moxováním. 

Seminář se skládá ze dvou částí: první cca 90 min. se uvolníme v pozicích jin jógy. Ve druhé po krátké přestávce si už budeme povídat a moxovat.

Provázet vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka Jin jógy.

"Jin jóga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle vlastních představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi."

Co s sebou?
– Dobrou náladu
– Pohodlné oblečení

Cena: 450 Kč (při platbě do 10.9.)
Cena: 550 Kč (při platbě po 10.9.)

Kapacita je omezená. Bude nás max. 12-16. Místo je rezervováno uhrazením celé částky převodem na účet 8070736001/5500. Do poznámky uveďte své jméno, datum a kontakt. 

Přihlášky přes rezervační systém relaxme.

Těším se na Vás! 
Silvia