Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Smyslná energetická masáž

Chcete zažít trochu jinou masáž? Uvolnit se a příjemně se naladit?

Chcete si užít opravdu celotělovou masáž bez omezení v přítomnosti, ve svém těle fyzickém i energetickém? Pak je tato masáž určena právě Vám!

Nechte se hladit a hýčkat příjemnými doteky. Naučte se být teď a tady, vnímat své tělo, vnímat všemi smysly, uvolnit se, zažít skutečnou relaxaci ve všech aspektech.

  • Působí harmonicky na tělo i mysl.
  • Rozproudí energii do celého těla.
  • Zjemňuje citlivost receptorů celého těla.
  • Prohlubuje prožitek z doteku.

Pečuje o tělo, duši i mysl a tím je udržuje při zdraví. Smyslná masáž oceňuje lidské tělo jako štědrý božský dar. Energetické masážní techniky povzbuzují aktivitu čaker. Čakry nejsou materiálně, anatomicky určitelnými centry, ale energetické víry či centra vědomí lidské aury. Jakýkoliv spirituální vývoj je vždy spojen s otevíráním čaker.

Část masáže probíhá bez oleje, část s použitím aromatických olejů. Masírováno je celé tělo bez oblečení.

Smyslná energetická masáž je setkání plné citlivosti, pozornosti a úcty k tělu i duši. Forma masáže se přizpůsobuje individuálně každému klientovi na základě aktuálního nastavení.

Cena:

1,5h 1 600 Kč

2h 1 900 Kč

2,5h 2 300 Kč

3h 2 600 Kč

Před masáží proběhne krátké popovídání u šálku čaje, budete mít prostor se vysprchovat a na masáž v klidu připravit. Po dokončení masáže si můžete nechat doznít celý zážitek a zůstat ještě chvíli ležet, případně posedět u čaje.

Více informací a objednávky na tel.: 724359468.