Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Speciální zimní nabídka

Speciální zimní nabídka 

Vyberte si z omezené nabídky relaxačních masáží. Účinné uvolnění od stresu dodají nádherné vůně a pokožku pěstí pouze 100% přírodní olejíčky. Masáž je jemná a příjemná za použití táhlých pohybů bez protlačování a presování. Užijte si zasloužený odpočinek a rozmazlujte se na nové úrovni.

 

Třešňová masáž

Nádherně opojnou vůni třešní a višní si zamilujete na první očichání. Navozuje rodinnou pohodu a vykouzlí úsměv na tváři. Intenzivní, ovocná a přitom svěží.

 

Levandulová masáž

Levandule je nejznámější pro své uklidňující účinky. Příjemně voní a navozuje harmonii a klid. Vhodná při problémech s nespavostí, při nervovém napětí či při bolestech hlavy. Působí antisepticky a má blahodárné antidepresivní účinky.

 

Kakaová masáž

Masáž za použití čistého kakaového másla, které pomáhá vypínat pokožku a navrací jí pružnost. Opojná vůně čokolády Vás provází celý den a dodává pocit štěstí. Zlepšuje náladu a jemně hřeje.

 

Kleopatřina masáž

Kombinace Jasmínu, Santalového dřeva, Růže a Orchideje Vám zaručí dokonalý požitek a vytváří smyslnou a přitom nesladkou vůni. Nechte se hýčkat jako egyptská královna. Po masáži je pokožka hydratovaná a velmi příjemná na dotek.

Čas                                            

30minut                      580 Kč                  

45minut                      740 Kč                 

60minut                      890 Kč                  

90minut                      1330 Kč                

 

30,45,60minut – částečná masáž
90minut – celková masáž

 

Kontraindikace

Těhotenství

Nachlazení

Zánětlivé onemocnění

Hořečnaté onemocnění

Pooperační nebo poúrazové stavy