Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Úvod do burlesky - worskshop s Zoryou Blue 5.3.2023

Chceš ochutnat glamour svět plný zenské síly? Chceš poznat některá tajemství burleskních showgirls? Chceš se cítit sebevědomá ve svém tělě? Zajíma Tě burleska, ale nejsi si jistá, že chceš se zapsát do kurzu? 

Tento workshop je právě pro Tebe!
 
Nezáleží na tom, jestli máš nebo nějaké zkušenosti s vystupováním nebo tancem. Počet míst je omezen takže přihlaš se co nejdřív! RelaxMe - rezervační systém (isportsystem.cz)
 
Workshop je vedený v češtině.
 
KDY?
Neděle5.3.2023 od 14:30
 
 
PROGRAM:
Je to uvodní lekce burlesky. Dozvíš se, co je a co není burleska a naučíš se skvělou choreografii s župánkem.
Workshop má 90 min.
 
Jak bude kurz probíhat :
na začátku kurzu se budeme bavit o tom co je a co není burleska. Společně zbouříme několik mýtů, ukážu Ti moje burleskní kostýmy,
naučíme se jak správně chodit a jaké pozy jsou typické pro burlesku,
pak se vrhneme na překrásnou, ale poměrně jednoduchou choreografii s župánkem,na konec se spolu vyfotíme, zodpovím všechny dotazy a můžeš si udělat fotku s burlesními vějiřemi. 
 
CO NA SEBE?
Něco v čem se cítíš sexy a žensky. Inspiraci najdeš na Instagramu  Czech Burlesque School  https://www.instagram.com/p/CbcS5kUIOHz/
 
Máš otázky? Piš na blue.zorya@gmail.com


Zorya Blue


Zorya Blue je mezinárodní burleskní umělkyně a producentka žijící v Praze, která ve svých vystoupeních ráda ztvárňuje silné ženské postavy. Od ledna 2020 pravidelně vystupuje v brněnském Cabaret des Péchés. Vystupovala ve svém rodném Polsku, ale také na festivalech a akcích v České republice, Rakousku, Německu, Holandsku a na Slovensku. Zorya Blue je nyní lektorkou burlesky v Czech Burlesque School, kterou otevřela v září 2021. Vyučuje kurzy a workshopy v češtině, angličtině a polštině. Od 2022 produkuje vlastní barovou show v Praze.