Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Workshopy spirální jogy

Workshop: SPIRÁLNÍ JÓGA

 

Rádi byste se dozvěděli více o tom, jak správně provádět jednotlivé ásány a tím posunuli vaši jógovou praxi o nějaký ten kousek dál? Máte problémy v určité oblasti vašeho těla a rádi byste s tím něco udělali?

V rámci jednotlivých bloků semináře si ukážeme na hlavních částech našeho těla (hlava, pánev, páteř, hrudní koš, horní a dolní končetina) na co je třeba si dát pozor a zacvičíme si také jógové sekvence zaměřené na danou oblast těla. Každý účastník si odnese domů návod na cvičení dané sestavy, aby ji mohl praktikovat samostatně a kdykoliv to bude potřeba.

Téma a termín seminářů:   

  1. Vitální pánev a volné kyčle          14. 10. 2018

  2. Pohyblivý trup             11. 11. 2018

  3. Silná ramena a kolena            16. 12. 2018

Seminář je veden v rámci konceptu zrozeného z dokonalosti ásán z Iyenger jógy (klade důraz na správné provedení pozic a využívá pomůcek, aby jógové pozice byly přesně provedené), v jednotě s citlivě propracovanými návody zaujímání poloh postavených na principu Spiraldynamik® (anatomicky podložený koncept trojrozměrného držení a pohybové koordinace lidského těla vycházejícího z principů anatomické stavby člověka a jeho ideální pohybové koordinace, zejména spirálního principu a principu polarity).

Program:

  1. Úvod – principy spirální jógy

  2. Hlavní téma (průpravné cvičení, referenční body, impulsní centrum,…)

  3. Jógová sekvence – sestava jógových pozic zaměřený na danou oblast

  4. Závěrečná relaxace/meditace

 

Instruktor:     Jana Macháčková

Cena:         350 Kč / 1 seminář anebo 900 Kč za 3 semináře  

Kontraindikace: mechanické poškození kloubů a vazů, výhřez ploténky, cévní a srdeční onemocnění, glaukom, nízký či vysoký tlak, epilepsie, psychické potíže nebo psychiatrické onemocnění. Případně informujte instruktora o vašich zdravotních potížích!

Rezervace je nutná přes rezervační systém studia RelaxMe, anebo na e-mailu: machackova.jana@atlas.cz.  

Přihlášky nejpozději týden před konáním workshopu včetně zaplacení zálohy ve výši 100 Kč.

Workshop se bude konat při minimálním počtu 10 lidí.