Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

WS 5-ti elementů: VODA, jak získat životní energii v období zimy

Odkud čerpáme svou vitalitu a energii a jak ji můžeme podpořit a doplnit, když se z našeho života vytrácí? Co je klíčem k udržení životní energii a mládí? 

Když se naši rodiče milovali, vtiskli nám do oblasti našich ledvin chuť a zápal do života. Obdařili nás tak velmi silnou základní baterií, kterou postupně a pomalu spotřebováváme. Podle ní se odvíjí dynamika a kvalita celého našeho života. Jak rychle ji spotřebujeme ovlivňuje náš způsob života.

Odpoledne plné JINspirace i uvolnění v pozicích jin jógy, naladění se na sebe plus náměty/podpora/inspirace, jak sebe, své tělo i duši dosytit/vyživit/zkrásnět.

Co všechno nás čeká?

- Charakteristika elementu Vody vládnoucí v zimních měsících.
- Co způsobuje jeho oslabení a co ho naopak harmonizuje.
- Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě.
- Stravovací doporučení, jaké chutě má Voda ráda.
- Jin jóga a sestava na zprůchodnění ledvin a močového měchýře.
- Urogenitální potíže - jak jim předcházet a co s nimi.
- Zázvorový obklad na doplnění ledvin.

Seminář se skládá ze dvou částí: první cca 90 min. – se uvolníme v pozicích jin jógy. Ve druhé se po krátké přestávce naučíme, jak pečovat o své tělo a ledviny, náš zdroj životní energie.

Doprovázet vás bude Silvia Kajanová.

"Jin jóga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle svých představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi. " 

Co s sebou?

- Pohodlné oblečení 
- Malý froté utěrák (40x70cm)
- Teplou deku

Místo je rezervováno uhrazením celé částky převodem na účet 8070736001/5500. Do poznámky uveďte své jméno a datum semináře.

Cena: 450 Kč (při platbě do 19.1.2019)
Cena: 550 Kč (při platbě po 19.1.2019)

Přihlášky: kajanova.silvia@gmail.com anebo na č. 602 650 567.

V případě, že se rozhodnete přidat k lednovému cyklu v Praze, tento úvodní seminář v Kolíne budete mít zcela zdarma. Více informací k celému cyklu naleznete v této události:

https://www.facebook.com/events/1776783959114159/

Těším se na Vás! 
Silvia