Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Aromaterapeutická masáž

Při aromaterapeutické masáži posuneme manuální účinky masážních technik ještě o stupeň výš díky použití vysoce kvalitních přírodních esenciálních neboli éterických, vonných olejů. Využijeme specifické účinky jednotlivých rostlin k harmonizaci Vašeho těla i mysli s přírodou a k nastartování samouzdravovacích schopností Vašeho těla. 

Fytoterapii, tedy léčbu rostlinami, znají lidé už celá tisíciletí. První doložená zmínka o využívání rostlin k léčbě pochází ze Sumeru z období 3 000 let př. n. l., bylinky k léčbě požívaly i „báby kořenářky“ a bylinkáři (fytoterapeuti).

Příjemnou vůni bylin, koření nebo ovoce budete cítit a vnímat ještě dlouho po masáži.
Esenciální oleje se při masáži snadno vstřebávají do kůže, přes ni vstupují do krve a lymfy, díky čemuž mohou ovlivňovat činnost vnitřních orgánů i imunitního systému. Stimulují produkci hormonů, ovlivňují chuť, tělesnou teplotu, metabolismus, sexuální touhu, hladinu stresu, imunitu i vědomé myšlení, emoce a reakce.
Aromatické masáže kombinují techniky švédských masáží, masáže baňkami a práci s fasciemi. Nebo můžete vyzkoušet komplexní techniku 4 oblastí účinků a stimulací meridiánů.
 
Komplexní aromaterapeutická masáž
  1. Uzemnění, uvolnění stresu, zklidnění a harmonizace
  2. Snížení toxického zatížení organismu a posílení imunity
  3. Redukce zánětlivých procesů v těle, uvolnění svalů
  4. Obnovení autoimunitního systému, podpora a harmonizace nervového systému

Techniku komplexní aromaterapeutické masáže Vás můžeme i individuálně naučit, domluvte se s masérkou po masáži.

K masáži jsou používány pouze čistě přírodní základové oleje v bio kvalitě české firmy Nobilis Tilia a éterické oleje firmy DoTerra v terapeutické kvalitě.
Zvolte variantukterá je Vám v současné situaci nejbližší a nechte si poradit od naší masérky, ať Vám připraví individuální masáž „na míru“.
 
Klasická aromatická masáž:
60 min / 650 Kč
90 min / 950 Kč
120 min / 1 200 Kč
 
Komplexní aromaterapeutická masáž
60min záda, chodidla / 750 Kč
90min zadní strana těla / 1050 Kč
120min celé tělo / 1300 Kč