Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Aromatické masáže

Při aromatické masáži posuneme manuální účinky masážních technik ještě o stupeň výš díky použití vysoce kvalitních přírodních esenciálních neboli éterických, vonných olejů. Využijeme specifické účinky jednotlivých rostlin k harmonizaci Vašeho těla i mysli s přírodou a k nastartování samouzdravovacích schopností Vašeho těla. 

Fytoterapii, tedy léčbu rostlinami, znají lidé už celá tisíciletí. První doložená zmínka o využívání rostlin k léčbě pochází ze Sumeru z období 3 000 let př. n. l., bylinky k léčbě požívaly i „báby kořenářky“ a bylinkáři (fytoterapeuti).

Příjemnou vůni bylin, koření nebo ovoce budete cítit a vnímat ještě dlouho po masáži.
Esenciální oleje se při masáži snadno vstřebávají do kůže, přes ni vstupují do krve a lymfy, díky čemuž mohou ovlivňovat činnost vnitřních orgánů i imunitního systému. Stimulují produkci hormonů, ovlivňují chuť, tělesnou teplotu, metabolismus, sexuální touhu, hladinu stresu, imunitu i vědomé myšlení a reakce.
Aromatické masáže kombinují techniky švédských masáží, masáží lávovými a mramorovými kameny, nebo masáže baňkami a práci s energií.
K masáži jsou používány pouze čistě přírodní oleje české výroby v bio-kvalitě.
Zvolte variantukterá je Vám v současné situaci nejbližší nebo si nechte poradit od naší masérky, ať Vám připraví individuální masáž „na míru“.

ZKLIDNĚNÍ A RELAXACE
Skutečně relaxační masáž je spojením pomalých masážních hmatů, příjemné hudby a vůně a péče kvalitních olejů. Taková masáž uvolní od nervozity a napětí. Zklidní Váš dech i myšlenky a přispěje ke zkvalitnění spánku. Pomůže Vám od migrén, bolestí hlavy nebo zad.
Přijďte si odpočinout od stresu, týdenního shonu a načerpejte u nás novou energii.

HARMONIE A DOBRÁ NÁLADA
Jste unavení, nebo si naopak nedokážete odpočinout? Připadáte si jako na houpačce, jednou díky stresu nemůžete spát a nebo nejste schopni pohybu? Pokud jste neklidní, nevyrovnaní, býváte často nemocní, zastavte se u nás a nechte Vaši energii zharmonizovat při masáži v klidném prostředí. Rytmické masážní hmaty respektující tok energie Vás zase rychle "hodí do pohody", podpoří Vaši imunitu a žádné oslabení nebo nemoc už nebudou mít šanci ;)

POVZBUZENÍ A KONCENTRACE
Blíží se náročné období? Čeká Vás zkouška nebo máte prezentovat Vaši práci před více lidmi? Stimulační účinky masáže Vám pomohou mobilizovat síly a soustředit Vaše myšlenky. Aromatické oleje použité při masáži podpoří látkovou výměnu, prokrví tkáně včetně té mozkové a zvýší tlak. Přijďte si pro povzbuzení pro lepší zvládnutí nových výzev a změn.

PREVENCE NACHLAZENÍ
Přichází období změn teplot, v práci nebo autě máte klimatizaci, ale každá je nastavená jinak a nerespektuje teplotu venku? Nenechte se tím zaskočit! Esenciální oleje použité v naší preventivní masáži mají antiseptické a desinfekční účinky.Očišťující Vaše tělo od neblahých vlivů prostředí. Ať už je parné léto nebo mrazivá zima, můžete zvolit jednu ze dvou variant: prohřátí nebo ochlazení. Posílíme Vaši obranyschopnost, prohřejeme nebo ochladíme Vaši kůži a necháme léčivé vonné esence proudit celým Vaším tělem.

KOKOSKA
Nechte se hýčkat masáží úžasným 100% kokosovým olejem, který je vynikajícím pleťovým kondicionérem. Přirozeně vnikne do pokožky, zvlhčí ji a vytvoří ochrannou bariéru proti poškození volnými radikály z vnějšího prostředí. Olej z kokosu je bohatý na antioxidanty, především na vitamín E, který urychluje obnovení pokožky. Poskytuje přirozenou ochranu před UV zářením. Krásně zvláčňuje pokožku, zabraňuje předčasnému stárnutí a zanechává ji pružnou a hladkou. V zimě chrání pokožku před mrazem, v létě ji nejlépe hydratuje po opalování.
Kokos jako připomínka něčeho sladkého nebo slunečných tropických pláží provoní Váš den. Budete od nás odcházet uvolnění, voňaví, v dobré náladě a žádné negativní vlivy okolí už nejsou na programu dne ;)

 
 
60 min / 750 Kč
90 min / 1 050 Kč
120 min / 1 350 Kč