Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Individuální aroma/fytoterapie

Příroda je opravdu mocná čarodějka.

A my můžeme naplno využívat její sílu v jakýchkoli životních situacích a to díky éterickým, neboli esenciálním olejům.

Aromatický olej v terapeutické kvalitě, tedy 100% čistý bez chemických přísad, je to nejsilnější, co nám příroda, resp. aromatické rostliny, mohou dát. Je to jejich imunita, kterou my můžeme účinně využít.

Během hodinového posezení probereme Vaši situaci. S čím byste potřebovali pomoci, co podpořit, co Vás trápí, ... Vyzkoušíte si vhodné oleje, abyste zjistili, který Vám nejlépe sedí. Pak záleží, zda si zvolíte variantu, kdy od nás dostanete jeden vzorek oleje na vyzkoušení, nebo rovnou sestavíme celou KPZ (klíčenku první záchrany), kde budete mít 8 olejů dle Vašeho výběru. Výběr olejů stále rozšiřujeme, případně chybějící olej do měsíce doplníme.

Aromaterapeutická konzultace je vhodným dárkem pro Vaše blízké.

Oleje pomáhají s Vašimi situacemi každodenního života, jak s těmi náhlými, tak dlouho se táhnoucími. Ulehčete si situaci, zvládejte své emoce, mějte po ruce první pomoc při nemoci nebo úrazu. Bez chemie a vedlejších účinků. Příroda Vám nikdy neudělá nic zlého. 

Oleje můžete používat na tělo, do difuzérů a většinu i do nápojů nebo při vaření. Používáme pouze oleje firmy DoTerra.

Cena:

Konzultace cca 30-60min + 1 vzorek oleje 400Kč

Konzultace cca 60-90min + klíčenka s 8 vzorky olejů 1000Kč

 

Pravidelně každý měsíc pořádáme semináře aromaterapie a fytoterapie v našem centru. Konají se v zelené místnosti. Více informací viz záložka workshopy.