Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Intuitivní těhotenská masáž

Těhotenství by mělo být nejkrásnějším obdobím v životě ženy. Přípravu na příchod nového člověka je třeba nastávajícím maminkám co nejvíce zpříjemnit, umožnit jim odpočinout si a relaxovat. Klid a uvolnění prospěje nejen ženě, ale i jejímu ještě nenarozenému miminku. Jednou z možností, jak se uklidnit a uvolnit, je právě masáž. Jemná intuitivní masáž uleví od bolesti nohou i zad, pomůže nabrat nové síly a zároveň působí jako prevence vzniku strijí.

Při masáži používáme vysoce kvalitní za studena lisované oleje v bio-kvalitě. Především kokosový a konopný, které jsou antiseptické, antibakteriální, desinfekční a velice příjemné. Po porodu přidáváme kapku jasmínového oleje.

Masírovat Vás můžeme vsedě nebo vleže na boku. Pozice vsedě je vhodná pro masáž zad včetně šíje, vleže zvládneme i jemnou celotělovou masáž. Příjemná je i masáž obličeje. Oteklým nohám uleví manuální lymfodrenáž.

Masáže pro těhotné jsou vhodné pro všechny ženy s fyziologickým průběhem těhotenství od 2. trimestru. Na masáž si můžete přinést Vaši oblíbenou hudbu, při které ráda relaxujete.

Vhodným doplněním masáží je i tanec pro těhotné a cvičení.

 

30min / 350Kč

60min / 600Kč

 

Pro těhotné doporučujeme i techniku Aroma Touch (více info v záložce integrační terapie)