Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Intuitivní těhotenská masáž

Těhotenství by mělo být nejkrásnějším obdobím v životě ženy. Přípravu na příchod nového člověka je třeba nastávajícím maminkám co nejvíce zpříjemnit, umožnit jim odpočinout si a relaxovat. Klid a uvolnění prospěje nejen ženě, ale i jejímu ještě nenarozenému miminku. Jednou z možností, jak se uklidnit a uvolnit, je právě masáž. Jemná intuitivní masáž uleví od bolesti nohou i zad, pomůže nabrat nové síly a zároveň působí jako prevence vzniku strijí.

Při masáži používáme vysoce kvalitní za studena lisované oleje v bio-kvalitě. Především kokosový a sezamovy, které jsou antiseptické, antibakteriální, desinfekční a velice příjemné. 

Při masáži leží žena na boku, zvládneme tak masáž zad i nohou. Příjemná je i masáž obličeje. Oteklým nohám uleví manuální lymfodrenáž. Na bolesti zad využíváme i pomoc kineziotejpu.

Masáže pro těhotné jsou vhodné pro všechny ženy s fyziologickým průběhem těhotenství od 2. trimestru. Na masáž si můžete přinést Vaši oblíbenou hudbu, při které ráda relaxujete.

Vhodným doplňkem k masáži je použití esenciálního oleje k prohloubení relaxace nebo lepšímu uvolnění stažených svalů. Přidání esenciálního oleje v terapeutické kvalitě vhodného i pro těhotné ženy muže být zpoplatněno +50Kč k ceně masáže. 

 

30min / 400 Kč

60min / 700 Kč

 

Pro těhotné doporučujeme i techniku AromaTouch, kde se jemnými tahy vmasírovává do pokožky 8 čistých esdnesenciál olejů k relaxaci, uvolnění stresu, svalů, ke podpoře imunity a pro lepší náladu.