Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

RelaxMe

Z v rozvrhu jsou k nahlédnutí v sekci akce.

Přijímáme platby v hotovosti nebo Benefity.

Dnešní svět je velmi uspěchaný a málokdo si v něm najde čas sám pro sebe. Zastavte se na chvíli v RelaxMe a vyzkoušejte, jak chutná návrat k přírodě. Tajemný a exotický svět Asie udává významný trend západní civilizaci. Filozofie krásy duše a těla, směřování k čistotě, k souladu a jednoduchosti, to vše u nás najdete v plné míře. 

Objevujte svět jógy, masáží a dalších způsobů, jak ze sebe setřást každodenní stres a vypětí.

Thajské masáže

Techniky thajské masáže se velice liší od klasických masáží orientujících se pouze na svaly a měkké tkáně, jak je známe v Evropě. Thajská masáž se zaměřuje na celé tělo, přičemž největší působení je soustředěno na svaly nohou, kloubů, chodidel a zad, protože tyto části těla jsou při současném životním stylu nejvíce namáhány. Thajské masáže navazují na zkušenosti více než dva a půl tisíce let staré. Masáže provádí rodilá Thajka. Vybrat si můžete z celé řady masáží jako je například aroma oil masáž, tradiční thajská masáž, masáž nohou, masáž zad a šíje, royal masáž nebo herbal masáž.

Beauty, relaxační a regenerační masáže

Chcete si užít opravdovou relaxaci v luxusním prostředí? Ve wellness centru RelaxMe na Vás čekají přírodní materiály, příjemná vůně, teplo a tlumené světlo i plápolající plamen svíček. K masážím používáme pouze přírodní oleje za studena lisované v bio-kvalitě především české výroby.

Nejrozšířenější masážní technikou nejen u nás je švédská masáž. Je možné ji absolvovat v různých variantách - relaxační, klasickou nebo sportovní, která je doporučována před výkonem. Švédská masáž uvolní Vaše ztuhlé svaly, odstraní svalovou únavu, urychlí regeneraci, zvýší pohyblivost kloubů, v neposlední řadě zlepší metabolismus, detoxikuje tělo a zlepší stav pokožky.

Indická masáž hlavy zajistí rychlou úlevu od ztuhlého krku a mezilopatkové oblasti, unavených očí nebo bolestí hlavy. Provádí se vsedě přes oblečení a bez použití olejů v té nejklasičtější variantě. Kdo má zájem o delší masáž, může zvolit různé varianty s extra masáží obličeje a rukou za použití luxusních pečujících olejů.

Medová masáž je vhodná i při zánětech a v počátcích nachlazení, nejedná se o relaxační masáž. Je možné ji aplikovat na problémové klouby, na stehna k jejich zeštíhlení, nejčastěji se však aplikuje na záda, kdy je detoxikační účinek pro tělo nejsilnější.

Masáž lávovými kameny je vhodnou formou relaxace, uvolňuje ztuhlé svaly, uklidňuje a harmonizuje energie. Je velmi vhodná při potížích s koncentrací nebo spánkem. Ulevuje ženám v období menopauzy. Silná energetická vibrace lávových kamenů probouzí naši energii a nechává ji volně proudit energetickými drahami těla – meridiány. Příznivě tak ovlivňuje činnost vnitřních orgánů, zrychluje metabolismus a detoxikuje organismus.

Relaxační energetická Breussova masáž se provádí v oblasti páteře. Uvolňuje napětí, odstraňuje energetické bloky a díky použití třezalkového oleje prokrvuje danou oblast a vyživuje meziobratlové ploténky.

Dornova metoda je jemná manuální technika. Pomocí kombinace jednoduchých pohybů a tlaku navrací klouby do jejich původního správného postavení. Probíhá za aktivní spolupráce klienta, je bezbolestná a bezpečná. Vyrovnává statiku těla, délku dolních končetin, napomáhá vyrovnání skoliózy a uvolňuje blokády v kloubech, zlepšuje jejich hybnost. Uvolňuje napětí v pánevní oblasti a tími v celém těle.

V boji s celulitou pomůže masáž proti celulitě. Ať už se jedná o lehký stupeň, který není na první pohled viditelný, ale ukáže se při Pinch testu, nebo jsou vidět známky celulity při sedu. Při obou těchto variantách je vhodné použít masáž proti celulitě. Pokud je Vaše celulita viditelná na kůži i v klidu, pak je vhodné kombinovat tuto masáž ještě s masáží lymfatickou. Mějte na paměti, že celulita není jen problém estetický, nýbrž i zdravotní a je ovlivněna Vaším životním stylem.

Manuální lymfodrenáž je speciální jemná technika, jíž působíme na lymfatický systém v podkoží. Lymfa je průhledná tekutina odvádějící odpadní látky z těla lymfatickým systémem do krve. Podílí se na tvorbě naší imunity. Špatné proudění lymfy má za následek otoky, u žen v kombinaci se zvýšeným ukládáním tuků také celulitu.

Při aromatické masáži posuneme manuální účinky masážních technik ještě o stupeň výš díky použití vysoce kvalitních přírodních esenciálních neboli éterických, vonných olejů. Využijeme specifické účinky jednotlivých rostlin k harmonizaci Vašeho těla i mysli s přírodou a k nastartování samouzdravovacích schopností Vašeho těla.

Jemná intuitivní těhotenská masáž uleví od bolesti nohou i zad, pomůže nabrat nové síly a zároveň působí jako prevence vzniku strijí.

Energetické masáže

Pro uvolnění těla i mysli využijte nabídku energetických masáží. Dopřejte si ten pocit být právě teď a tady. Užít si přítomný okamžik a uniknout shonu kolem nás. Naučte své tělo opět vnímat. Naladit se do rytmu dechu a příjemné hudby, užívat si dávající přístup masérky, dotyky i ne/obyčejnou přítomnost. Nechte se hýčkat, objímat a opět milujte své tělo, protože je dokonalé. Energetická masáž je oslavou těla i duše.

Integrační techniky

Během života se nám děje mnoho věcí. Některé jsou příjemné, některé nikoli. Na všechny naše tělo nějak reaguje a nechává v sobě 'otisk' v paměti. Nejen naše mysl, ale i naše tělo má svou paměť. Ta tělesná se nejvíce projevuje na fasciích. Fascie je něco, jako kdybyste si představili strečovou fólii obalenou kolem všeho, co máte v těle a to v jednom kuse. Proto se může stát, že Vaše tělo reaguje na problém úplně v jiné části, než kde se nachází. Pomocí technik jemného uvolnění a kraniosakrální osteopatie můžeme tělu umožnit přijmout postupně události, které má někde uložené, jako běžnou součást života a najít si lepší variantu fungování.

Kosmetika

Luxusní kosmetická ošetření provádí kosmetička Petra s dlouholetou praxí v pražských salonech. Používá výhradně kvalitní přírodní Bio kosmetiku Éminence a BioAroma, která Vaši pleť hýčká, aniž by ji jakkoli zatěžovala. 

Jóga

Jóga vytváří fungující celek z těla, duše a mysli. Jóga učí ovládat a šetřit pohybový aparát a pohyby (předklony, záklony, úklony a rotace) mají též silný a vitalizující vliv na vnitřní orgány. Prorýsuje a transformuje celé tělo. Pomalý a řízený pohyb, kterým se jóga vyznačuje, je strůjcem efektivního rozvoje svalů nejen na povrchu těla, ale především hlubokých svalů, které jsou důležité pro správné fungování celého organismu. Jóga zlepšuje výživu těla a mnoho dalšího.

Nově dětská jóga s Janou!!!

Rekondiční lekce

Pole Dance - svůdně a smyslně při každém pohybu... kombinace síly a koordinace pohybů z Vás udělá nového člověka.

Hula Hoop  - tanec i posilování s použitím pruhované obruče Vám vykouzlí úsměv na rtech. Pořádně se zapotíte, spálíte přebytečné kalorie, posílíte bříško, ruce i zadeček, vytvarujete své křivky a hlavně zlepšíte koordinaci, ladnost a plynulost pohybů.

Workshopy

Pravidelně se v našem wellness centru můžete rovněž zúčastnit nejrůznějších workshopů, kurzů a dalších akcí.

Lekce pro ženy

V dnešní době, kdy většina pracovních i soukromých aktivit je vedena na výkon, na množství a soutěživost (posiluje levou hemisféru), je více než nutné věnovat se rozvíjení ženské duše, její prapodstaty, intuice, plynutí a sounáležitosti. Vyzkoušejte u nás Školu pánevního dna a Loona Dance pod vedením Helli Novotné.

Abyste jako žena byla v pohodě ve svém těle, jsou pro Vás připraveny i kurzy Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues s certifikovanou lektorkou Michaelou.

Nově hormonální jógová terapie pro muže!!!

Podpora početí a cvičení podle Mojžíšové

Cvičení podle Ludmily Mojžíšové může být prvním z kroků, které zvolíte pokud máte problém s otěhotněním. Je to naprosto bezpečná metoda prospívající celému pohybovému aparátu a může Vás zbavit i dalších obtíží. Wellness centrum RelaxMe úzce spolupracuje s klinikou Pronatal zabývající se léčbou neplodnosti. V rámci podpory početí u nás naleznete i další služby jako je Hormonální jóga nebo Dornova metoda.

Benefity.cz