Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Pole dance

Kurzy

Kurzy tance na tyči jsou rozděleny podle úrovně. Pokud je otevřen kurz pro začátečníky, je uveden v rezervacích. Ostatní lekce jsou různě pokročilí (více info u lektorky). Lekce se konají, pokud jsou ve 14h přihlášeny alespoň 3 osoby. Na lekci můžete přijít jednotlivě za 160 Kč, nebo si zakoupit permanentku na 11 lekcí za 1600 Kč platnou 3 měsíce.

Tréningové lekce mix level

Lekce tance na tyči s Veronikou pro všechny úrovně. Potřebujete si potrénovat nějaký trik? Tyto lekce dávají prostor si pod vedením lektorky projít to, co zrovna potřebujete.

Cena: 160 Kč / 60 min.

Workshopy

Termíny viz rezervace a více informací o aktuálně plánovaných tematických nebo ukázkových lekcích najdete v záložce workshopy.

Individuální lekce:

Individuální lekce se koná v případě zaplacení zálohy (50%) na recepci/na účet min. týden před jejím konáním. Individuální lekci je možné uskutečnit pro 1-6 osob dle domluvy. (chcete-li si vyzkoušet tanec na tyči sám/sama nebo s kamarádkou, přáteli, kolegy, ...)

1os - 600Kč/h 4os - 1000Kč/h (4x250Kč)
2os - 700Kč/h (2x350Kč) 5os - 1000Kč/h (5x200Kč)
3os - 900Kč/h (3x300Kč) 6os - 1200Kč/h (6x200Kč)

 

Tanec na tyči je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Přijďte ho vyzkoušet i Vy! Na hodinách Vás nečeká svlékání ani nic vulgárního, nýbrž elegantně svůdné taneční prvky a choreografie, které ve Vás dokážou probudit netušenou ženskost, naplnit Vás vnitřní silou a pocitem svobody. Budete se cítit jako závoj vlající ve větru, sexuální bohyně, drzá holka i akrobatka.

 

Na začátku každé hodiny bude zařazeno zahřátí těla, pak pozvolna zařadíme prvky na tyči – chůze, otočky, statika, inverty (prvky hlavou dolů)…na konci hodiny si pěkně protáhneme celé tělo.

Tanec na tyči Vám zaručí, že se budete skvěle bavit a zpevníte své tělo rovnoměrně od hlavy až k patě. Při pravidelném tréninku budete cítit posílení zejména na břišních svalech a horní polovině těla. Tanec na tyči je blahodárný též pro ženy, které se chtějí zbavit nadváhy.

Určitě nemusíte mít obavy, že na hodinách nebudete stačit!

Výuka je pozvolná, jednotlivé prvky se vyučují pomalu a důkladně tak, aby si tělo postupně zvykalo na tento druh pohybu. Hodiny jsou určeny pro všechny věkové kategorie a to jak pro muže, tak pro ženy.

Muži se naučí více silových prvků, ale zároveň si vyzkouší i prvky s náročnějším provedením. Vše záleží na individuálních preferencích, fyzické zdatnosti a domluvě.


Co můžete očekávat:

  •     zpevnění a zformování postavy, zejména horní poloviny těla – ruce a zádové svaly
  •     zlepšení držení těla
  •     protažení zkrácených svalů
  •     zvýšení sebevědomí
  •     posílení břišních svalů