Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM

Rezervační systém ZDE:

https://booking.reservanto.cz/Modal/?id=19189&lId=18989&lIds=18989

 

Díky této vymoženosti dnešní doby si můžete svůj termín na masáž objednat kdykoliv a kdekoliv.

Vyberte si maséra/masérku nebo nechte této výběr na rezervačním systému. Zvolte si masáž a rezervační systém Vám ukáže všechny volné termíny.

Snažíme se Vámi objednané termíny zachovat a proto může dojít ve výjimečných situacích (např. v případě nemoci) ke změně maséra/masérky! Pokud trváte na konkrétním masérovi/masérce, napište nám to do poznámky k rezervaci. Ozveme se Vám s náhradním termínem.

Zvolený termín nezapomeňte potvrdit. Zkontrolujte své zadané údaje. Hned po rezervaci Vám cinkne potvrzovací SMS zpráva.
Nepřišla Vám potvrzovací SMS zpráva? Vaše rezervace pravděpodobně nebyla dokončena. Zkontrolujte si termín a v případě potřeby nám zavolejte.

V případě potřeby můžete termín na masáž změnit nebo zrušit bezplatně 24 hodin před masáží. Poté Vám bude účtován 50% storno poplatek. Jestli se na masáž bez omluvy nedostavíte, svůj termín nezrušíte ani nezměníte, bude Vám účtován poplatek v celkové ceně služby!

Máte poukaz na masáž? Nezapomeňte ho uplatnit v kolonce VOUCHER.

Vážení zákazníci, náš systém je sice chytrý, ale je to stále jen systém. Párové masáže (masáže pro dvě osoby zároveň) a čtyřruční masáže je nutné objednávat telefonicky. Tyto masáže bohužel jinak objednat nelze.

Chcete co nejbližší termín, ale systém Vám žádný nenabízí? Zkuste proklikat jednotlivé masérky. Je možné, že je v systému nějaký termín schovaný, ale neukáže se v konečném výčtu volných časů. Případně nám zkuste zavolat. Prosíme, berte ohled na to, že je to pouze systém, který sice funguje skvěle, ale dokonalý není. Děkujeme za pochopení.

Nemůžete se nám dovolat? Pravděpodobně právě masírujeme. Zanechte nám zprávu. Ozveme se Vám zpátky, co nejdříve.

Jsme zde pro Vás téměř 7 dní v týdnu, nabízíme termíny na dopoledne, odpoledne i večery.
Těšíme se na Vaši návštěvu. Masérský tým RelaxMe