Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Královská masáž

Královská masáž je dokonalý relax pro Vaše tělo i mysl. 

 

Celková doba masáže je 3x 45minut, teda 135mimut čistého času. Mezi jednotlivými etapami, máte prostor se osvěžit nápojem nebo případně si odskočit. Kdyby tato masáž byla v celku, bylo by to pro Vás velice náročné. Z  tohoto důvodu je takto rozdělena. Dokončením celé procedury je maska na obličej. Na výběr dostanete z více možností, jak látkových masek, tak i krémových. Rozdělených dle jejich užití (např. liftingové, vyživující, hydratační, proti akné apod.).

Aby se masáž mohla skutečně označovat za královskou, nestačí jen její délka a kvalita masáže, ale i kvalita použitých olejů. Při této masáži máte na výběr z aromatických olejů nejvyšší kvality od firmy Pure Fiji. Vybrat si můžete např. Limetku, Mango, Ananas, Květ pomeranče nebo Karambolu. Zeptejte se přímo maséra, které oleje má momentálně k dispozici. Při rozhodování doporučujeme jít za svým nosem, neboli vybrat si olejíček, který Vám nejvíce voní. Také z toho důvodu, že jím budeme minimálně celý den provoněni.

Alergie, různé nesnášenlivosti a kožní problémy je nutné hlásit předem!
Maséři nenesou odpovědnost za případné reakce.

Po masáži zůstávejte v teple a klidu. Masírované partie by neměly být namáhány ani vystavovány chladu. Doporučujeme dodržovat pitný režim.