Mějte rádi své tělo a dejte mu to znát…

Sportovní masáž

Sportovní masáž

U sportovců dochází k daleko větší únavě než u běžné populace především proto, že jejich tréninkový i závodní výkon se velmi často pohybuje na hranici metabolických i psychických možností. Snaha po dosažení maximálních výkonů vyžaduje také důkladnější a důslednější přístup k regeneraci sil. Tréninkovou přípravu nelze zvyšovat do nekonečna. Je dána jednak volným časem, jednak velikostí tělesné zátěže. Proto je nutné uplatňovat dokonalou a účelnou komplexní regeneraci, která zkracuje trvání nejnutnějšího zotavení, aby další realizace tréninkové jednotky vedla ke zvyšování výkonnosti. Komplexní regenerace má vliv na pozitivní ovlivnění zdatnosti, výkonnosti a s tím i dosažení maximálního možného výkonu.

Masáž je určena pro sportovce po výkonu ale i pro průběžnou přípravu k výkonu.
Dochází v prokrvení masírovaných partií, odplavují se odpadní a únavové látky ze svalů a zlepšuje se celková látková výměna. Dochází k biochemické reakci, rozšíření kapilár a vstřebávání látek z masážního oleje.
Při masáži může být používám i Hořčíkový olej. V případě, že trpíte na křeče nezapomeňte to zmínit před masáží.

Alergie, různé nesnášenlivosti a kožní problémy, je nutné hlásit předem!
Maséři nenesou odpovědnost za případné reakce.

Po masáži zůstávejte v teple a klidu. Masírované partie by neměly být namáhány ani vystavovány chladu. Doporučujeme dodržovat pitný režim.